Saaremaa superhero server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Saaremaa superhero server

Eesti parim superhero server!


You are not connected. Please login or register

Serveri omanikust natuke

+5
RooZa
Megalife,
Firefly
OutOfOrder
Jouzaa
9 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

1Serveri omanikust natuke Empty Serveri omanikust natuke Kolm Apr 14, 2010 10:18 am

Külaline


Külaline

Ma soovitan olla ettevaatlik kõigiga, kes tahab temaga koos töötada - teda aidata. Ma tegin "hullu tööd", raiskasin mitu nädalat oma elust, lisasin erinevaid mappe, tegin serverile 2 superherot mida kellelgi teisel pole, Hoidsin serverit siis kui omanikku polnud, kellelgi oli probleeme siis teda ei huvitanud /polnud sees /oli haige.

Ja mis te arvate, mis ma tasuks sain ? Tasuta adminit ? Ei aitähh, see on mul Ostetud.
Midagi muud.
Mida ma oleks oodanud on usaldus. Tänu. Selleeest aga, oli hale backfuck. Mind süüdistati igas asjus, mis serveris halvasti läks (Ruumikadu ei olnud minu süü, kes ei usu, tehke consolesse connect saaremaash.pri.ee
ja näete et Kaspari hosti on tehtud 2 serverit.)

Nii tore ju, nagu mul endal vähe probleeme poleks. Isegi kui haige olin, aitasin keda vähegi sain. Puhastasin foorumit, hoidsin hackeritel silma peal ja vaatasin, et Adminid järgiksid reegleid.

Isegi aitähh ei öeldud. Nii tore ju Smile

Edit : Niiiiii tore ju, üritasin serverisse sisse saada :

The server operator has added you to banned list

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

Nice1 Suspect

2Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Nelj Apr 15, 2010 9:49 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

1. Mina ei bannind
2. ma andsin sulle kõik õigused mis üldse olla said ja sa suutsid servu perse keerata , 2 inimest päeval sees, pole normaalne.
3. MA TÄNASIN SIND FAKING 1000 korda, nüüd ütle jah et ajan paska.
4. tegin kõikidele unbanni kellele üldse sai teha
5. fire sa tahtsid head teha aga vaata mis sa korda saatsid. ma jätsin sulle admini õigused alles kõik , peale xp andmis õiguse sest sa oled sellega liiga sitasti ümber käinud, victim on vist prg ainuke hero mis sinu tehtud ja on peal, tahad võtan ära sinu pärast w ?
6. Kui ma jälle csi sain. vaatasin et OP herosid on servu täis, servu ise inimestest tühi. Ja veel käivad jutud et sa müüsid xpd .
7. hoiaks su hea meelega adminina, aga mulle tõsiselt ei meeldi kui mu asjadega nussitakse. lõppudelõpuks alustasin ikkagi mina selle serveri tegemist.



Viimati muutis seda Jouzaa (Nelj Apr 15, 2010 10:09 am). Kokku muudetud 1 kord

https://saaremaash.forum.co.ee

3Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Nelj Apr 15, 2010 9:52 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

ja see "connect saaremaash.pri.ee"-ga on hoopis teine teema. OKEI seletan ära.

Rando - host

ta miskipärast tegi nii, et pani domeeni saaremaash.pri.ee minu fast dl ehk kodulehe peale . mitte servu peale. FAST DL oli maas vahepeal nagu sa tead, siis nüüd ma rentisin uuesti kodulehe. ja see connectis rando enda ühte serverisse. CF.ee KITCHOON vms. rando pidi lihtsalt selle sihtpunkti ära vahetama ja selleks kulus eile päev. Nüüd kõik korras. fire sul hulk arusaamatusi. core failid lasin üldse maha.

https://saaremaash.forum.co.ee

4Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Nelj Apr 15, 2010 9:53 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

ja ma andsin sulle +KUU AEGA adminit juurde kui sai mäleta -.-

https://saaremaash.forum.co.ee

5Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Nelj Apr 15, 2010 9:54 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

Tänan VÄGA et kõik ära kustutasid , tõsiselt tore tüüp olid , eks siis lõigu edasi ennast faking EM0 .

https://saaremaash.forum.co.ee

6Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Nelj Apr 15, 2010 11:17 am

Külaline


Külaline

Jouzaa kirjutas:1. Mina ei bannind
2. ma andsin sulle kõik õigused mis üldse olla said ja sa suutsid servu perse keerata , 2 inimest päeval sees, pole normaalne.
3. MA TÄNASIN SIND FAKING 1000 korda, nüüd ütle jah et ajan paska.
4. tegin kõikidele unbanni kellele üldse sai teha
5. fire sa tahtsid head teha aga vaata mis sa korda saatsid. ma jätsin sulle admini õigused alles kõik , peale xp andmis õiguse sest sa oled sellega liiga sitasti ümber käinud, victim on vist prg ainuke hero mis sinu tehtud ja on peal, tahad võtan ära sinu pärast w ?
6. Kui ma jälle csi sain. vaatasin et OP herosid on servu täis, servu ise inimestest tühi. Ja veel käivad jutud et sa müüsid xpd .
7. hoiaks su hea meelega adminina, aga mulle tõsiselt ei meeldi kui mu asjadega nussitakse. lõppudelõpuks alustasin ikkagi mina selle serveri tegemist.

1.Ma ei tea kedagi teist, kes saab immunity adminit bannida.

2.-4.-6. Ma tegin nendele unbani, kellele ise käskisid. Kuuenda punkti kohta on öelda seda, et ma ütlesin sulle, mis herod peale panen serverile, ja küsisin, kas need sobivad
Kaspar kirjutas: 10.04.2010 21:54:30 Rasmus - Firefly - うつ病が高すぎる khaaspar Static Shock on päris lahe Very Happy
10.04.2010 21:54:42 khaaspar Rasmus - Firefly - うつ病が高すぎる jaa
<<<--- näide
Pealegi, ma tahan näha selle inimese nime, kes ütles et ma myyn xp. Sest kõikidele, kes siin serveris on küsinud " Firefly kas myyd xp ?" Vastan "Ei, Kysige Jouzaa käest !".

5. Victimist on pohh, viimastel sekunditel enne cpaneli lukustamist sain Castori ja Vendetta välja tõmmata. Niiet, enjoy Victim Smile. Jäta alles kui tahad.
Muide, mida tähendab *Sitasti ümberkäinud ?*

Kas see on tõesti väga halb, kui ma kord päevas annan @all 3000 ?

7. Adminina võid hoida, kuid ma olen banned, ja peale eilset ei ole erilist tahtmist siia serverisse tulla.

Pealegi, vaata foorumikohal olevat Gametrackeri..statistikat. Päeval ongi server tühi, Inimesi tuleb alles 4-5 paiku...

PS. Võta heaks Smile

7Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Nelj Apr 15, 2010 11:35 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

mai teadnudki ju ma polnd 2 nädalat pmst sees käind, BLUFF oli see

MA pole sind bannind, sa peaksid unbanned olema ja admin pealekauba veel .

JA SA POLE NORMAALNE TÜÜP SEDA VÕIB KINDLASTI ÖELDA. SA LIHTSALT OLED SELLINE FAKING NOHIK KES PEAB ENNE LAHKUMIST KÕIK ÄRA SITTUMA . TÄNAVAL NÄEKS SIIS OLEKS SUL NÄGU LOHKUS JUBA.

https://saaremaash.forum.co.ee

8Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Reede Apr 16, 2010 3:58 am

OutOfOrder



Peaks peaks.
Jouzaa, Sa oled ikka selline lohh, et halb hakkab kohe. Fire kutsus mind ka natuke aega tagasi siia serverisse, esimesed päevad oli isegi suht lahe...
A no ma ei tea, kui MasterAdmin selline backfucker on siis jamh...
Tubli Fire, et ära kustutasid kõik. Las kirjutab jah väheke ise ka midagi.

Ja tean Fire't pärielus ka. Kui ta su peale vihaseks sai, siis järelikult on selleks ka põhjus.
So long Sucker! Wink

MUNN
Ja tahaks näha kuidas sa Fire'l näo sisse lööd lol. Ennem kohtub su nägu mu raudkindas rusikaga.

9Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Reede Apr 16, 2010 5:22 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

Fire ajab sulaselget PASKA . nahhuj küll mai saa aru. kui fire mu peale vihaseks sai siis ikka ise midagi teinud. Kui ma nüüd csi sain jälle , siis ma lihtsalt võtsin talt xp õiguse ja FTP paroolid ära , SEST ta muutis asju mis mul oli muudetud ehk siis talle ei meeldinud , et ma olin paar herot ära võtnud mis ta pannud oli. Muud mai teinud. Sellise banni saab rconi kaudu , muud moodi mai tea . ja mis sa arvad et ma saan bannida immuga inimesi kui mul endal samad õigused mis teistel pmst. Kõike oleks andnud arutada. AGA EI. tema paneb msnis bloki, kustutab foorumi ära et teha veel suurem kaos mis temast tingitud on.

https://saaremaash.forum.co.ee

10Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Reede Apr 16, 2010 5:29 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

Ja küsin veel, et kes selle imeeriumi rajaja on?? Fire tegi mingi 1/7-ku

https://saaremaash.forum.co.ee

11Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Reede Apr 16, 2010 10:52 am

OutOfOrder



Kõva impeerium tõesti Laughing
Õpi kirjutama tard.

12Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Laup Apr 17, 2010 4:49 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

no putsi mis vahet sel on kuidas ma seda nimetan , MINA TEGIN . kõik . ei meeldi . keri perse , pole vaja siukseid egokaid kes lihtsalt lakuvad fire talda ja ütlevad seda mida fire käsib.

https://saaremaash.forum.co.ee

13Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Laup Apr 17, 2010 3:17 pm

Firefly

Firefly

Ma tahtsin oma posti selle lisada, kuid keegi torepoiss kustutas mu foorumikasutaja ära (Loe: Kaspar)

Nimelt, vaadates seda 7-t punkti, mis ta välja tõi, ja vaadates minu vastuväiteid, olin ainult selles süüdi, et Kaspar ei viitsinud vaadata, kui tugevad minu lisatud herod on.

Pmst, ta ütles et need on liiga OP, ja sellega viisin serveri põhja (Päeval ainult 4 mängijat !)

Kuid, mis ma täna nägin. Tulin kahepaiku sisse, ja sees oli 12 inimest. Toree ju. Ma läksin mängu, natuke tugevaks läks T pool, kuid keegi ei virisenud (Ausalt).

Ja mis siis juhtus ? Tuli sisse Kaspari sugulane Algaja, kes on *Megapro* ja tänu temale oli VIIE RAUNDI Pärast alles VAID 4 inimest !. 2 CT ja 2 T.

Mhmh, ma olen süüdi et panen liiga tugevad superherod peale. Kuid täna nägin, mis tegelikult põhjustas selle, et vähe mängijaid on.


Kõik ütlesid, et Raul on kood, ja et tiimid ebavõrdsed. Kaspar, vaata enne, mis tegelikult vea põhjustab, ära süüdista esimest asja mis ette jääb..

Rolling Eyes

14Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Püh Apr 18, 2010 7:17 am

Megalife,



Jouzaa kirjutas:no putsi mis vahet sel on kuidas ma seda nimetan , MINA TEGIN . kõik . ei meeldi . keri perse
Sina tegid? sa käid vaevalt kord nädalas seesgi seal.
Firefly on teinud serverile ainult head siiamaani.(peale xp suvaliselt andmise)


Ja Fire pole minu meelst ühtegi halba hero't lisanud, pigem tegid need serverit paremaks.(Vendetta ega ka Castor nii imba.-d ka ei olnud)
seevastu sina aga... (frieza, falcon, ja muud mis mulle enam meelde ei tule)


Immuga adminit saab bannida ainult peaadmin.


See kui palju inimesi on sees sõltub sellest mis map on ,mis lvl-id keegi sees on ja kas on cheatereid sees.(mida juhtub tihti viimastel päevadel kuna ühtegi adminit pole eriti sees)

15Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Püh Apr 18, 2010 7:21 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

kõik sitad mis mu poolt peale olid pandud olid juba ammu maas. aga OWERPOWERED HEROSI OLI SERV TÄIS ja uusi inimesi oli võimatu kohata sest lvl 2-el polnd midagi vastu panna mingile tüübile kes tulevad 3-e seciga spawni. FIRE oleks saand 50% ´õigustest tagasi kui ta poleks foorumit maha lasknud. aga oma süü. . .

https://saaremaash.forum.co.ee

16Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Püh Apr 18, 2010 7:22 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

õigusi sai saa tagasi fire. ise vedasid end põhja.

https://saaremaash.forum.co.ee

17Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Püh Apr 18, 2010 7:31 am

Firefly

Firefly

No Jouzaa, cs_italy alguses küsisid, mis õigused mul on.

Nagu sa näed on mul rahva õigus. Kõik on minu poolt.


Nüüd cs_assault alguses läksid kõik õigused. Ma oleks aru saanud, see yks lisakuu, mis victimiga juurde sain. Aga ka see, mille eest maksin...

Pidage Meeles, ma olen teid hoiatanud.
Firefly (Sest Kasparil on SELLINE vajadus foorumikasutajat kustutada)

18Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Teis Apr 20, 2010 1:09 pm

Jouzaa

Jouzaa
Admin

KLE TAINAS
TARTU TULEN OTSIN ÜLES SU, PEKSAN TATI SINISEKS krdi PEDEKAS. KÄID NÄRVIDELE .MINE NÄRI OMA TILLI KUSKIL NURGAS .

MAI TAHA SUGA ENAM TEGEMIST TEHA LAMMAS.

https://saaremaash.forum.co.ee

19Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Laup Apr 24, 2010 3:06 pm

OutOfOrder



Jube kõva mees ikka omastarust. xD
Täitsa lõpp no. Ise mingi 14 aastane tatt ja niimoodi mölisema. Okei, Fire on ka 14, aga tal on vähemalt natuke ajusidki peas. Ja kui sa tõesti arvad et ma räägin seda mis tema tahab.. Pfft Laughing . Arva uuesti!

20Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Püh Apr 25, 2010 2:19 am

Jouzaa

Jouzaa
Admin

MUL on põhjust olla vihane sellepärast et fire selline pasakas reetur on. TE EI TEA SELLEST MITTE MUNNIHAISUGI. ja mingi sinusugune arvutipede ei tule siia mölisema eks. Fire ise tõmbas selle sita endale kaela, mul on pohhuj. TEID POLE VAJA MU SERVU. te ei mõista vabsje . mul ON omad põhjused. te ei pea siin istuma ja vaidlema muga. Paremat tegevust pole , siis küll. haledad wannabe'd.

https://saaremaash.forum.co.ee

21Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Kolm Apr 28, 2010 1:06 pm

Firefly

Firefly

Jouzaa kirjutas:...et Ma selline pasakas reetur olen. TE EI TEA SELLEST MITTE MUNNIHAISUGI. ja mingi minusugune arvutipede ei tule siin mölisema eks. TEID POLE VAJA MU SERVU. te ei mõista vabsje . mul ON omad põhjused. te ei pea siin istuma ja vaidlema muga. Paremat tegevust pole , siis küll. haledad wannabe'd nagu mina.

Endast räägi vaiksemalt Smile


Igatahes, liikusin edasi HL2 mootori, ehk Source Engine peale. Infoks, kui te imestate et mind pole sees olnud - Läksin CS:S üle, ja arendan AMETLIKULT Counter Strike - Source Superhero Mod-i. Olen küll nub scripter, aga toetan ikka. Source ftw


Ja Kaspar, sa oled ise süüdi. Ela sellega. Ma ei kavatse sinuga enam vaielda. Võta server, ei, IMPEERIUM, ja ela hästi Smile . Soovin edu

22Serveri omanikust natuke Empty omfg.... Teis Mai 04, 2010 7:22 am

RooZa

RooZa

kaks väikest tatti räägivad mingi mõtetu asja üle...
Aga kapsar on kogu oma elu sellesse mängu pannud ja lihtsalt teie situte serveri täis,te peaksite luba küsima kas võite panna herosid juurde jne...
Suspect

https://saaremaash.forum.co.ee

23Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Reede Mai 07, 2010 12:32 pm

Jouzaa

Jouzaa
Admin

kle pole ma mingit kogu elu siia pannud. Asi on põhimõttes. ja põhimõte on selles, et firefly'st tulevikus asja ei saa ja punkt. kasvab välja järjekordne arvutifriik, muud midagi .

https://saaremaash.forum.co.ee

24Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Kolm Mai 12, 2010 8:21 am

L1iv

L1iv

Firefly kirjutas:

[b]Kuid, mis ma täna nägin. Tulin kahepaiku sisse, ja sees oli 12 inimest. Toree ju. Ma läksin mängu, natuke tugevaks läks T pool, kuid keegi ei virisenud (Ausalt).

Lihtsalt mängid lolli? Igakord kui sa serveris mängisid kutsusid sind kooderiks vähemalt 5 inimest.
Ja tõesti, Firefly sinust saab erakordne arvutifriik.
Ma mäletan kui su signature'is oli "Kui sa pole kunagi Final Fantasy't mänginud, ei saa sa ennast mänguriks kutsuda".

25Serveri omanikust natuke Empty Re: Serveri omanikust natuke Püh Mai 16, 2010 11:05 am

unnamed



L1iv kirjutas:
Firefly kirjutas:

[b]Kuid, mis ma täna nägin. Tulin kahepaiku sisse, ja sees oli 12 inimest. Toree ju. Ma läksin mängu, natuke tugevaks läks T pool, kuid keegi ei virisenud (Ausalt).

Lihtsalt mängid lolli? Igakord kui sa serveris mängisid kutsusid sind kooderiks vähemalt 5 inimest.
Ja tõesti, Firefly sinust saab erakordne arvutifriik.
Ma mäletan kui su signature'is oli "Kui sa pole kunagi Final Fantasy't mänginud, ei saa sa ennast mänguriks kutsuda".
täiesti õigus !!!!
JA JOUZAA-GA EI MÕLISE!!!!! SEE ON TEMA SERV JA FIREFLY MA ytlen ausalt KÄIIIIIII PUTSIIIIIIIII PEA EES!!!!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink lol! lol! lol! lol! lol!

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele